Latest Post

ceturtdiena, 2011. gada 1. septembris

Kā kļūt elegantai?

 Skaistums negarantē laimi. 
Ir jātiecas pēc elegances, grācijas un stila. 
 Uznāk mirkļi, kad gribas palasīt ko vieglu, kur daudz nevajag domāt. Tā uzdūros grāmatai "Elegance", balstoties uz Antuānas Dario grāmatu "Ceļš uz eleganci". Kundze ir franču modes ekserte, kas grāmatā dod padomus kā kļut elegantai. Protams, ka dzīvi nevar balstīt uz grāmatu, bet te dažas interesantas atziņas par eleganci  pēc Antuānas Dario ieskatiem, un ir par ko padomāt un pasmieties.

Aksesuāri 
Sievietes raksturu vienmēr var noteikt pēc tā, cik lielu uzmanību viņa pievērš sava apģērba detaļām. Aksesuāri-cimdi, cepure, kurpes un rokassomiņa- pieder pie svarīgākajiem elementiem, kas veido elegantu izskatu. Ieekonomē uz ēdiena rēķina, ja tas nepieciešams ( tici man, tas nenāks par ļaunu), bet ne uz kurpju un somu rēķina.

Komforts
Ja sievietes turpinās meklēt komfortu un tikai komfortu divdesmit četras stundas diennaktī un divpadsmit mēnešus gadā, viņas attapsies, ka ir kļuvušas par gumijas zoļu, sintētisku materiālu, viegli sagremojamu maltīšu, organizētu ceļojumu un funkcionālas vienveidības verdzenēm.

Dārglietas
Dāmu dārglietu kastītes saturs ir stāsts par viņas pagātni. Šī kārbiņa vēsta par sievieti vairāk nekā apakšveļas atvilkne, vannasistabas skapītis un pat rokassomiņa. Rotaslietas ir vienīgais garderobes elements, kura uzdevums jau pašos pamatos ir elegance, un rotu skaistums ir individuāls gaumes jautājums.

Apakšveļa 
Sievietes dara nepareizi, nolaidīgi izturēdamās pret veļu, kas var tām piešķirt papildu šarmu. Kad tu ģērbies, vienmēr piedomā, ka vēlāk būs atkal jāizģerbjas, un iespējams, kāda priekšā. Nekas tā nenodod sievieti kā viņas apkašveļa; tā atklāj vairāk nekā tūkstoš uz psihoterapeita dīvāniņa pavadītu stundu.

Grims
Cilvēkiem jāpamana, cik skaistas ir tavas acis, nevis cik tās ir skaisti uzkrāsotas. Un, ja tu nevari apskaut vīrieti, neatstājot uz viņa uzvalka pūderi, ir pienācis laiks apsvērt kā savus nodomus, tā arī līdzekļus.

Rītatērpi
Viens no vājākajiem punktiem visādi citādi elegantām sievietēm mēdz būt tas, ar kādu nevērību viņas izturas pret savu izskatu pašu mājas sienās -kas patiesībā ir īstā vieta, lai izskatītos īpaši pievilcīgi.

Antuāna Dario

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru