Latest Post

ceturtdiena, 2012. gada 13. decembris

Iededzot gaismuNo svecēm nākošā gaisma  prot sildīt ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Svecēm piemīt kāda suģistējoša burvība, kas nomierina, bet tajā pašā laikā sniedz enerģiju. 

Gaidot svētkus beidzot  bija pienācis laiks iedegt sveces. Tā kā mājās esmu noslinkojusi ar svētku noformējuma radīšanu, vismaz darbā uzprišināju stikla burkas, lai varētu iedegt Adventes sveces. Šoreiz ne vainagā, bet burciņu radītā simboliskā "adventes vainagā".
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka ar pēc iespējas vienkāršākiem materiāliem un metodēm, var panākt labāko rezultātu. Otrā elpa un jauns pielietojums tika dots lentītēm, burkām, spalvām, pupiņām. 

Svētki ir ne tikai dāvināšanas laiks. 

 Svētki ir  laiks, kad izvilkt no skapjiem sīkumus, aksesuārus, kas visu gadu nogulējuši skapī un gaidījuši savu kārtu uz nākamajiem Ziemassvētkiem.

Domāju, ka katrā māja ir kaste, kas glabā vienus un tos pašus Ziemassvētku nieciņus no gada uz gadu. Bet katru gadu atverot šo kasti, tā tiek pārlūkotā, it kā tajā būtu pavisam jauns, neredzēts saturs. Tās pašas vecās lietas, katru gadu sniedz jaunu, neizsīkstošu prieku   un patīkamu kņudēšanu sirdī.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru