Latest Post

otrdiena, 2015. gada 24. marts

Kurš kuram pieies pirmais jeb modernā kaligrāfija * My new love- modern calligraphy

Aizsākot modernās kaligrāfijas kursu uzreiz bija skaidrs, ka tas nav vienreizējs pasākums. Tāpat kā apgūstot valodu vai kādu citu jaunu prasmi, tas prasa nemitīgu uzmanību.

Ar trīcošu splavas vilcienu garākais skaisti uzrakstītais citāts. Paldies I. Ziedonim par trāpīgajiem vārdiem * My first clumsy written quote. I hope next ones will be much more better. 

 Pats labākais, ka šī uzmanība ir radoša- izvēlēties atbilstošas krāsas tinti, piemeklēt papīru un  eksperimentēt, kas ir viens no lielākajiem plusiem modernajai kaligrāfijai. Saprotams, tam visam apakšā ir pamatīgs darbs, un tikai cītīgi trennējoties ir rezultāts uz ko pati šobrīd eju.

***
When I started modern calligraphy course, it was clear that there won`t be enough with three lectures. Learning process lasts all the time you want to do something in that kind stuff and it depends of your motivation. But the positive point is that modern calligraphy is very creative process. You can create your own style and choose materials you like most ( paper, ink color).

Mācību process. Lai vēl patīkamām būtu pieķerties mājas darbiem, jāizmēģina dažādas pieejas- krāsainas tintes, akvareļu krāsas * Homeworks with colorful inks and watercolors.

Pats nodarbību sākums veikalā Manillā, kur parūpējas par skaistu nodarbību vidi un kompāniju * In the beggining of masterclasses in shop Manilla, which provides anything - good company and beautiful working space.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru