Latest Post

pirmdiena, 2011. gada 30. maijs

Aizgājušais "Go Blonde"
Tā kā šogad sanāca mazliet padarboties "Go Blonde"  Rozā modes skates tapšanā un norisē, te tāds maziņš oficiālais atskats par notikušo. Bet sekos arī mans neoficiālais skatījums uz šo rozīgo pasākumu ;)

Rozā modes skati atklāj pasaulslavenās grupas „Enigma” balss
Pasākuma „Go Blonde” ietvaros š.g. 28. maijā Rīgā notika Latvijas modes dizaineru un mākslinieku modes skate, kurā bija skatāmi rozā tērpi bērniem un pieaugušajiem. Modes skatē piedalījās gandrīz divdesmit interneta veikala „Creative Latvia” modes mākslinieki un dizaineri ar rozā tērpiem un aksesuāriem. Modes skati atklāja dziedātāja Fox Lima, kas iedziedājusi kopīgu dziesmu ar pasaulē zināmo grupu „Enigma”.
Modes skates rīkotas ar mērķi iepazīstināt Latvijas modes cienītājus ar jaunākajām mākslinieku un dizaineru kolekcijām, liekot uzsvaru uz rozā krāsu, kas ir asociācijas „Go Blonde” krāsa. Pasākuma laikā iegūtie ziedojumi nonāks Lēdmanes ielas Bērnu rehabilitācijas centram. Līdztekus pasākuma laikā iegūtajiem ziedojumiem laika posmā no 26. maija līdz 26. jūnijam 5 % no ikviena pārdotā tērpa vai aksesuāra interneta veikala http://www.creativelatvia.com/ sadaļā „Rozā” jeb „Pink” nonāks bērniem ar īpašām vajadzībām.
Bērnu modes skatē bija skatāmi gan ērti ikdienas tērpi, gan svētku tērpi dažāda vecuma bērniem no tādiem veikala http://www.creativelatvia.com/ zīmoliem kā „Denēze”, „Something Cozy”, „Leny Tomy Factory”, „Colorlicious”, „DuDu Kids Couture”. Tērpus akcentēja zīmola „Baba Yaga” vūti. Modes skatē bērnus pavadīja modeles, tērptas dizaineres Elīzas Ceskes kleitās.
Pasākuma kulminācija bija vakara modes skate, kuru atklāja daudzsološā dziedātāja Fox Lima jeb īstajā vārdā Alise Ketnere, kas iedziedājusi dziesmu ”The Social Song” kopā ar pasaulē zināmo grupu „Enigma”. Modes skates laikā Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals „Creative Latvia” pierādīja, ka rozā krāsai ir daudz dažādu toņu un tā piestāv ne tikai blondīnēm. Modes skate vienkopus piesaistīja tūkstošiem interesentu no dažādām pasaules valstīm, kas novērtēja klātienē veikala http://www.creativelatvia.com/ dizaineru tērpus un aksesuārus. Rozā tērpus darinājuši tādi Latvijas modes mākslinieki kā Vita Radziņa, Mila – Ludmila Kruglika, Iveta Vilne, Ieva Janelsiņa. Skatē bija aplūkojami arī tādu zīmolu kolekcijas kā „QooQoo” (Aļona Bauska), „Creative Latvia”, „Leny Tomy Factory”, „Mondolini”, „Vitelli”, „Puffy” u.c. Tērpus papildināja „ArtBag”, „Feltstyle” somas un „Dolly Lolly” rotas. Modes skatē redzamās kurpes īpaši pieskaņotas no apavu veikala „Stiletto”.
Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals http://www.creativelatvia.com/ aptver gandrīz piecdesmit modes māksliniekus un dizainerus, piedāvājot ne tikai apģērbu un aksesuārus, bet arī dizaina preces un ekoloģiskās mēbeles. Veikals „Creative Latvia” jau iepriekš organizējis modes skates, piedalījies „Riga Fashion Week” showroom telpas izveidē un atbalstījis labdarību kopā ar organizāciju „Go Blonde”, rīkojot Ziemassvētku eglīšu izsoli un savākto naudu ziedojot Lēdmanes ielas bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram „Mēs esam līdzās”.
„Go Blonde” ir organizācija, kuras mērķis ir veicināt starptautisku sadarbību kultūras, izglītības un biznesa attīstībai, labdarībai, sociālu jautājumu risināšanai, vides aizsardzībai, sieviešu veselības un aktīva dzīvesveida atbalstīšanai, starptautiskai sadarbībai ar līdzīgām organizācijām. Organizācijas mērķu sasniegšanai un biedru personisko un profesionālo attīstību un izaugsmei  - organizēt dažādus pasākumus, forumus, sociālus projektus, konferences un tikšanās. Jau trešo gadu pēc kārtas maijā tiek rīkots „Go Blonde” gājiens, pulcējot vienkopus simtiem dalībnieču un tūkstošiem interesentu, kā arī piesaistot plašu pasaules mediju uzmanību.
Papildu informācija
Madara Zvejniece
SIA „Creative Latvia” mārketinga vadītāja
+ 371 67 56 56 80
+ 371 29 32 13 39
www.creativelatvia.com

2 komentāri: