Latest Post

otrdiena, 2015. gada 28. aprīlis

Pirmais Tvīda brauciens aizvadīts * My first Tweed Run

Grēks nepiedalīties Rīgas Tvīda braucienā 2015, ja šajā pavasarī esmu tikusi pie jaunās zaļās krāsas mīlestības- divriteņa.

 Lieki piebilst, ka šādi pārvietojoties pa pilsētu, tā šķiet pavisam savādāka un tiek noķertas pavisam citas sajūtas - cita veida attieksme pret pilsētu un kā jaunas pasaules pavēršana pašai sev. Kā ik dienu svārki mugurā, un jāripo pa ielām. 
Šo gadu uzskatīšu par iesildīšanās braucienu, lai izpētītu, kas labs lācītim jeb Tvīda braucienam vederā, lai nākamajā gadā sapostos pēc labākajām brauciena tradīcijām. 

***
My first Tweed run ever is removed. It was like obligatory affair for me, if I get my first bicycle this spring. I guess, I don`t have to explain this amazing feeling when you cross the city by bike. It`s my favorite routine - by bike to work, despite the fact that my work is about 10 minutes far from my home. This was my first experimental Tweed run, to see how everything going, and next year I will take part in my second one Tweed run with more vintage appearance.  Mana velo dekorācija- papīra karodziņu virtene, kas pa vējam zibēja līdz ar daudzajiem velosipēdiem uz Rīgas bruģa *
Decoration for my bicycle- paper garland with small flower print. Paper from Carta Pura

Brauciena noslēgums Ērenpreisa velo darbnīcas pagalmā ar kopēju foto, koncertu un noskaņu , kas man asociējās ar Anšlava Eglīša grāmatām. * Tweed run destination - Ērenpreiss bicycle repair workshop with collective photo, rock and roll concert and amazing feeling of our Riga.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru